Klauzula informacyjna i prawna

Klauzula o ochronie własności intelektualnej

Treści umieszczone na portalu wylecz-bol.pl podlegają ustawie o prawie autorskim, a także przepisom prawa własności intelektualnej.

Nieautoryzowane kopiowanie, publikowanie lub udostępnianie informacji w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami jest prawnie zabroniony.

Administracja wylecz-bol.pl wyraża zgodę na linkowanie do zamieszczonych na portalu treści oraz cytowanie informacji tylko w przypadku umieszczenia informacji o oryginalnym źródle pochodzenia.

Nota prawna dotycząca odpowiedzialności za treści zamieszczone w obrębie portalu

Wiadomości, które zostały opublikowane na stronie wylecz-bol.pl rozpowszechnione są w celu dostarczenia osobom zainteresowanym rzetelnych, wartościowych treści. Mimo że autorzy i administratorzy witryny dokładają najwyższych starań, aby zamieszczona wiedza była aktualna i zgodna z aktualnym nurtem medycznym i badaniami naukowymi, to informacje dostępne na stronie nie mogą być interpretowane jak profesjonalna konsultacja lekarska ani stosowane do przeprowadzania samodzielnej diagnozy.

Administracja portalu nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za jakiekolwiek szkody, które powstały w wyniku korzystania z treści dostępnych na wylecz-bol.pl.

Wszystkie dolegliwości, a także wątpliwości dotyczące stanu zdrowia lub plany związane z przyjmowaniem dowolnego środka należy obligatoryjnie skonsultować z lekarzem specjalistą.